Kūrėja

Algimantė Griciūtė

Edukacinių projektų ir renginių jaunimui bei suaugusiems organizatorė, komunikacijos ir brendo įvaizdžio specialistė, dievinanti muziką ir šokį, rašytoja-mėgėja, o pastaruosius metus ir rankinių kūrėja.

Būdama vienuolikos metų, nupiešiau pirmuosius keturis rankinių eskizus. Tvirtai pareiškiau, kad užaugusi būsiu rankinių kūrėja. Laikas rankinių gamybai atėjo kiek vėliau - pažindinausi su pasauliu kurdama išliekamosios vertės projektus. Kol galiausiai, 2021 m. pavasarį (tai metų laikas, kada gimiau) nusprendžiau atiduoti duoklę savo fantazijai ir rankoms. Taip vėl įžengiau į moters įvaizdžio sritį. O joje ypatingai svarbi detalė iš stiliaus trejetuko - RANKINĖ.

Eskizus iš vaikystės vis dar turiu ir ruošiuosi jų realizacijai. O kol vyksta šis procesas, pristatau rankines, kurios jau atrado jų laimingas, kūrybiškas ir ekperimentuoti išdrįsusias moteris.

TouchMyHandbag rankinės

...Jos apie drąsą būti savimi ryškiai.
Apie laisvę pasiduoti eklektikai.
Tai odė savo unikalaus stiliaus išraiškai.

Šios rankinės charakteringos, todėl suteikia būseną. Jos „gyvos“ ir „šokančios“, turi savo vardus ir istoriją. Boho stiliaus elementai, persipina su prabangos detalėmis. Jas norisi liesti, glostyti - o tai taip pat svarbu siekiant išsaugoti rankinės estetiką.

Ilgos, kartais jau nebesuskaičiuojamos kūrybos valandos pinant naujas makrame kompozicijas, siuvinėjant, tampa smulkmeniškai kokybišku ir iškirtiniu kūriniu.

Su TouchMyHandbag rankinėmis moterys dažnai atranda naujas savo įvaizdžio kryptis, pasiduoda aprangos eksperimentams. Suderina tai, kas iki tol atrodė nesuderinama. Atranda ne madą, bet savo unikalų stilių. Jos leidžiasi į kūrybiškumo ir flirto su savimi kelionę.

Kviečiu pasidairyti po jau sukurtų rankinių galeriją. O jei norėtumėte, kad sukurčiau TouchMyHandbag rankinę išskirtinai Jums, lauksiu žinutės.